Adanış: Kutsal Kavga

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
1 Kişi oy verdi. Ortalama puan: 6,00. Bu Filme oy vermek ister misiniz?
Loading...

Adanış Kutsal Kavga Filmin Yönetmeni: Emir Khalilzadeh

Filmin Oyuncuları: İsmail Filiz, Esra Bilgiç, Baki İlhan

Filmin Türü: Aksiyon                                                                              

Filmin Vizyon Tarihi : 20 Mart 2020

Filmin Süresi : —-

Adanış: Kutsal Kavga Filmi konusu; Adanış Kutsal Kavga izle, Yönetmenliğini Emir Khalilzadeh’in yaptığı filmde, İstanbul’un fethinden sonra Türklerin eline geçmiş olan bir sırrın, ne pahasına olursa olsun korunması için teşkilatlanan Adanmışlar adında bir grup konu ediliyor. Sırrı ele geçirmek için harekete geçen karanlık güçler, bu uğurda her kötülüğü yapmaya kararlıdır. Son derece gelişmiş bir bilgi ağına sahip ve ağır silahlarla donanmış olan karanlık güçlerin başında acımasız ve uzlaşılması imkansız bir adam vardır. Adanmışların canları pahasına koruyacakları bu büyük sır, el değiştirecek midir? Heyecan fırtınası şeklinde geçen, bol aksiyonlu bir macera bizleri bekliyor.  

Baş rollerinde İsmail Filiz, Esra Bilgiç, Baki İlhan gibi  isimlerin yer aldığı Adanış: Kutsal Kavga, konusu İstanbul’da geçen nefes kesici bir aksiyon filmi. İstanbul’un fethiyle beraber Türklerin eline geçen bir sırrın, karanlık odaklardan korunma mücadelesini anlatan filmin yönetmen koltuğunda ise, Emir Khalilzadeh oturuyor. Gerilimli ve yüksek temposuyla dikkat çeken Adanış: Kutsal Kavga, izleyicileri aksiyona doyuracak bir yerli yapım olarak öne çıkıyor. Adanış: Kutsal Kavga, Mart 2020’de sinema salonlarında izleyicisiyle buluşuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Survivor 2020
Survivor 25 Mayıs 2020

Survivor 25 Mayıs 2020 Yeni Bölümde Neler Yaşandı Karaoke Yarışması Survivor 25 Mayıs 2020 Yeni Bölümde Neler Yaşandı Karaoke Yarışması

Kapat
DMCA.com Protection Status