Adanış Kutsal Kavga

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Adanış Kutsal Kavga Filmi 2022 Konusu, Oyuncuları, fragmanı, Netflix, full, izle, ne zaman, vizyon tarihi, yönetmeni, senaristi, yorumları, IMDb

Adanış Kutsal Kavga Filmi Ne Zaman Çıkacak | Vizyon Tarihi

Filmin yayınlanma tarihi 11 Mart 2022 olarak açıklanan Dram, Aksiyon türünde dikkat çeken filmler arasında yer almaktadır. İmdb Puanı: Film Film izle arasında yer alan sinema filmidir. Adanış Kutsal Kavga film konusu, oyuncuları, fragmanı ve film hakkında diğer detaylar izleyici tarafından merakla beklenmektedir.

Filmin toplam süresi 1 saat 32 dakika süren film sinema severlerin beğenisine sunulmuştur. Filmin yapımcı ülkesi ve çekimleri Türkiye’de gerçekleştirilmiştir. Film tanıtım fragmanı ile en iyi sahneleri sinema severlerin beğenisine sunulmuştur. Film yönetmeni Emir Khalilzadeh yaptığı yaptığı başarılı bir filmdir. Film oyuncuları ise İsmail Filiz, Esra Bilgiç, Baki İlhan, Serdar Deniz, Nevzat Yılmaz gibi başarılı isimler yer almıştır. Filmler hakkında aradığınız tüm detaylar sizler için sunulmaktadır.

Film konusu nedir?

Adanış Kutsal Kavga filmi; Yönetmenliğini Emir Khalilzadeh’ ın yaptığı Dram, Aksiyon türünde ki Adanış Kutsal Kavga filmi sinema severler ile buluşmaya hazırlanıyor. İstanbul Fethi’nin sonrasın da bir kısmı soylu Julius Ailesi’nde, diğer kısmı ise ellerindeki kutsalı korumakla görevli Adanmışlar’da kalan harita konu ediliyor. Fatih Sultan Mehmet’in İstanbul’u fethinin ardından ellerine geçen çok önemli bir haritanın korunması için özel olarak kurulan “Adanmış”larla bu önemli belgeyi ve sırrını ele geçirmek isteyen karanlık güçlerin amansız mücadelesi konu ediliyor.

İstanbul’un fethinden sonra Türklerin eline geçmiş olan bir sırrın, ne pahasına olursa olsun korunması için teşkilatlanan Adanmışlar adında bir grup konu ediliyor. Sırrı ele geçirmek için harekete geçen karanlık güçler, bu uğurda her kötülüğü yapmaya kararlıdır. Son derece gelişmiş bir bilgi ağına sahip ve ağır silahlarla donanmış olan karanlık güçlerin başında acımasız ve uzlaşılması imkansız bir adam vardır. Adanmışların canları pahasına koruyacakları bu büyük sır, el değiştirecek midir? Heyecan fırtınası şeklinde geçen, bol aksiyonlu bir macera bizleri bekliyor.

Film Fragmanı

Film Oyuncuları kimdir?

Film yönetmeni Emir Khalilzadeh oyuncu kadrosu; İsmail Filiz, Esra Bilgiç, Baki İlhan, Serdar Deniz, Nevzat Yılmaz gibi başarılı oyuncular başrolü paylaşmaktadır.

Dram, Aksiyon Filmleri Önerileri arasında yer alan film konusunda aradığınız tüm bilgiler.

Adanış Netflix, release date, trailer, full movie, watch online, cast, Adanış Kutsal Kavga, ne zaman çıkacak, gösterime giriş tarihi, vizyon tarihi, nerede çekildi, inceleme, eleştirisi, karakterleri, yayınlanma tarihi, sinemalar, hakkında, özeti, ekşi

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status