Adalet Birliği Zack Snyder izle 2021 Netflix Film Fragmanı Full Tek Parça izle

Google News Abone Ol Sinefocus.com
123
Adalet Birliği Zack Snyder izle 2021 Netflix Film Fragmanı Full Tek Parça izle

Adalet Birliği Zack Snyder izle; 2021 Netflix Film fragmanı konusu, Oyuncuları Adalet Birliği Zack Snyder tek parça ve full HD türkçe dublaj izlemek için tüm detaylar. Adalet Birliği Zack Snyder filmi IMDb puanı, konusu, yorumları, inceleme, eleştiri, Adalet Birliği Zack Snyder filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimizde.

Adalet Birliği Zack Snyder film Hakkında

Adalet Birliği Zack Snyder filmi 15 Kasım 2017 (İsveç) yayınlanan Netflix orjinal filmidir. Fantastik, Aksiyon, Macera türünde ki film büyük ses getirmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda Zack Snyder otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Zack Snyder, Chris Terrio tarafından kaleme almıştır. Adalet Birliği Zack Snyder başrol oyuncu kadrosunu ise Ben Affleck, Henry Cavill, Gal Gadot gibi isimler süslemiştir. Film süresi 4 saat 2 dakika olup, 8,3 ‘ lük IMDb puanına sahiptir.

Adalet Birliği Zack Snyder film konusu

Adalet Birliği Zack Snyder film; Yönetmenin yaşadığı trajik olay sonrası film, Joss Whedon tarafından büyük bir değişikliğe uğradı. Hayranlar ise Snyder’ın versiyonunu görmek istedikleri için #ReleaseTheSnyderCut adında bir hareket başlatmıştır. 2 yılın ardından ise bekleyiş sonlandı, Zack Snyder’s Justice League, HBO Max’te 18 Mart 2021 tarihinde yayımlanacak. Filmin ek çekimleri için 70 milyon dolar bütçe ayırılmıştır.

Adalet Birliği Zack Snyder film Fragmanı

Adalet Birliği Zack Snyder film oyuncuları kimdir?

Ben Affleck
Henry Cavill
Gal Gadot
Jason Momoa
Ray Fisher
Ezra Miller
Amy Adams
Willem Dafoe
Jesse Eisenberg
Jeremy Irons
Diane Lane
Connie Nielsen
J. K. Simmons