Acı Tatlı Ekşi

Google News Abone Ol Sinefocus.com
487
Acı Tatlı Ekşi

Acı Tatlı Ekşi izle; 2017 Netflix Film fragmanı, konusu, Oyuncuları Acı Tatlı Ekşi tek parça ve full HD izlemek için tüm detaylar. Çocukluktan itibaren hep bir arada olan ve adeta birlikte büyüyen Murat ve Duygu, ta çocukluk zamanlarından beri birbirlerine aşıktır. Acı Tatlı Ekşi filmi IMDb puanı, konusu, yorumları, inceleme, eleştiri, Acı Tatlı Ekşi filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimizde.

Acı Tatlı Ekşi film Hakkında

Acı Tatlı Ekşi Filmi Türkiye yapımı film 22 Aralık 2017 (Türkiye)’ de vizyona girecektir. Romantik türünde ki film büyük ses getirmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda Andaç Haznedaroğlu otururken yapımcılığını ve senaryosunu Buğra Gülsoy kaleme almıştır. Acı Tatlı Ekşi başrol oyuncu kadrosunu ise Özge Özpirinçci, Buğra Gülsoy, Yusuf Akgün isimler süslemiştir. Film süresi 1 Saat 40 dakika olup, 6,0′ lük IMDb puanına sahiptir.

Acı Tatlı Ekşi film fragmanı

Acı Tatlı Ekşi filmi konusu

Acı Tatlı Ekşi film; Çocukluktan itibaren hep bir arada olan ve adeta birlikte büyüyen Murat ve Duygu, ta çocukluk zamanlarından beri birbirlerine aşıktır. Murat yıllardır Duygu ile bir araya gelmenin hayallerini kurmaktadır. Üniversite mezuniyeti esnasında Duygu’ya evlenmek teklifinde bulunur. Ancak beklediği karşılığı alamaz. Duygu henüz evlilik için hazır hissetmediğini ve gerçekleştirmek istediği başka hayalleri olduğunu söyler. İki aşık bir anlaşma yapmaya karar verir. Beş yıl sonra ikisi de hala bekar kalırsa, evleneceklerdir. Ancak, beş yıl sonra yeniden birleşmek umuduyla ayrılan Murat ve Duygu için hayatın bambaşka planları vardır.

Bir Güney Kore yapımı olan A Wedding Invitation adlı filmden uyarlanan Acı Tatlı Ekşi‘nin yönetmen koltuğunda Andaç Haznedaroğlu oturuyor. “Aşkınıza ve sevginize ne olursa olsun sahip çıkın ve yaşarken beraber olmanın acı, tatlı, ekşi her türlü tadına varın” mesajını veren filmin oyuncu kadrosunda, Özge Özpirinçci, Buğra Gülsoy ve Yusuf Akgün gibi sevilen oyuncular yer alıyor. Sinemalarda 2017 yılının Aralık ayında vizyona giren film, romantik ve drama türünde filmlerden hoşlananların izleyebileceği yerli bir filmdir.

Acı Tatlı Ekşi film oyuncuları kimdir?

Özge Özpirinçci

Buğra Gülsoy

Yusuf Akgün

Füsun Demirel

Acı Tatlı Ekşi 720p izle, Acı Tatlı Ekşi 720p full izle, Acı Tatlı Ekşi 720p tek Parça izle, Acı Tatlı Ekşi 720p izle, Acı Tatlı Ekşi 1080p izle, Acı Tatlı Ekşi kesintisiz izle, Acı Tatlı Ekşi sansürsüz izle, Acı Tatlı Ekşi direk izle, Özge Özpirinçci filmleri, Buğra Gülsoy filmleri, Yusuf Akgün filmleri,