Acı Kiraz

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
3 Kişi oy verdi. Ortalama puan: 6,67. Bu Filme oy vermek ister misiniz?
Loading...

Filmin Yönetmeni: Serdar Akar

Filmin Oyuncuları: Erdal Beşikçioğlu, Belçim Bilgin, Ertan Saban, Bülent Şakrak

Filmin Türü: Dram

Filmin Vizyon Tarihi : 28 Şubat 2020

Filmin Süresi : 1 Saat 35 Dakika

Filmin konusu:  Acı Kiraz izle, Türk ve Makedonya ortak yapımı olan filmde filmin başrol kahramanının oğlu günün birinde futbol maçı esnasında aniden yere yığılır. Baba oğlunu hemen hastaneye götürür ve burada oğlunun ileri seviyede kan kanseri olduğunu öğrenir. Çocuğun fazla vakti yoktur ve kemik iliği nakli yapılması gerekmektedir. Bu tedavinin yapılması için 50 bin Euro kadar bir rakam gerekmektedir. Baba oğlunun tedavisi için gerekli olan bu parayı bulmak zorundadır. Oğlunun tedavisi için yola çıkan adamın yolu, kumar tutkusu nedeniyle hayli borca batmış bir nakliyeci, insan kaçakçılığı yapmakta olan bir gangster, yolda kandırılarak bırakılan göçmenler ile kesişecektir.

Dram türünde bir yapım olan film Şubat 2020 tarihinde vizyona girecektir. Erdal Beşikçioğlu, Belçim Bilgin, Ertan Saban, Bülent Şakrak gibi geniş bir oyuncu kadrosuna sahip film 95 dakikalık süreye sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
KİKİ - Lanet-i Cin izle | KİKİ - Lanet-i Cin Filmi 2020 Full HD Tek Parça izle
Kiki – Lanet-i Cin

Kiki - Lanet-i Cin Filmin Yönetmeni: Mustafa Miraç Kaya Filmin Oyuncuları: Mustafa Miraç Kaya, Elif Çapkın, Türkan Kılıç Filmin Türü: Dram, Korku Filmin

Kapat
DMCA.com Protection Status