A Good Woman Is Hard to Find Filmi Konusu | Oyuncuları | Fragmanı izle

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

A Good Woman Is Hard to Find izle; 2019 Yapımı Film fragmanı konusu, Oyuncuları A Good Woman Is Hard to Find tek parça ve full HD türkçe dublaj izlemek için tüm detaylar. A Good Woman Is Hard to Find filmi IMDb puanı, konusu, yorumları, inceleme, eleştiri, A Good Woman Is Hard to Find filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimizde. Sarah isimli genç bir annenin başından geçen konulara odaklanan bir filmdir.

A Good Woman Is Hard to Find film Hakkında

A Good Woman Is Hard to Find filmi 25 Ekim 2019 (Birleşik Krallık) yayınlanan Netflix orjinal filmidir. Polisiye Gerilim türünde ki film büyük ses getirmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda Abner Pastoll otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Ronan Blaney almıştır. A Good Woman Is Hard to Find başrol oyuncu kadrosunu ise Sarah Bolger, Edward Hogg, Andrew Simpson gibi isimler süslemiştir. Film süresi 1 saat 37 dakika olup, 6,2 ‘ lük IMDb puanına sahiptir.

A Good Woman Is Hard to Find izle Film Fragmanı, Konusu, Oyuncuları,

A Good Woman Is Hard to Find film konusu

A Good Woman Is Hard to Find film; Sarah isimli genç bir annenin başından geçen konulara odaklanan bir filmdir. Sarah, yakın bir zaman önce dul kalmış hayatın tüm zorluklarına göğüs gerebilecek güçlü bir kadındır. Hayatını çok sevdiği çocuklarına adamış ve onlarla mutlu bir hayat sürmenin peşindedir. Ancak yaşam onu bir çok konuda oldukça zorlamaktadır. Ölen eşi gizemli bir cinayete kurban gitmiştir. Bu cinayetin ardında ki sır perdesini çözmeye kararlıdır. Bu tehlikeli yolculuk süresince aynı zaman da da çocuklarını koruyabilmek zorunda olduğu tehlikeli bir maceraya atılmak üzeredir.

A Good Woman Is Hard to Find Full HD Tek Parça Türkçe Dublaj izle

A Good Woman Is Hard to Find film oyuncuları kimdir?

Sarah Bolger
Edward Hogg
Andrew Simpson
Jane Brennan
Caolan Byrne
Packy Lee

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status