A Discovery Of Witches

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

A Discovery Of Witches izle; 2021 Sky Dizi fragmanı konusu, Oyuncuları, A Discovery Of Witches 3. Sezon tek parça ve full HD türkçe dublaj izlemek için tüm detaylar. Diana Bishop, kökeni eskilere dayanan soylu bir cadı ailesinden gelen genç bir öğrencidir. A Discovery Of Witches Dizisi Fragmanı, IMDb puanı, konusu, yorumları, inceleme, eleştiri, A Discovery Of Witches Dizisi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimizde.

A Discovery Of Witches Dizi Hakkında

A Discovery Of Witches Dizisi 2021 yayınlanan Sky orjinal Dizisidir. Fantastik Dram türünde ki dizi büyük ses getirmiştir. Dizinin yönetmen koltuğunda Juan Carlos Medina, Alice Troughton, Sarah Walker otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Kate Brooke, Tom Farrelly, Charlene James, Sarah Dollard almıştır. A Discovery Of Witches başrol oyuncu kadrosunu ise Teresa Palmer, Matthew Goode, Edward Bluemel, Louise Brealey, Malin Buska ve Aiysha Hart gibi isimler süslemiştir. 8,1 ‘ lük A Discovery Of Witches IMDb puanına sahiptir.

A Discovery Of Witches izle 2021 Sky Dizi Fragmanı, Konusu, Oyuncuları, Tanıtımı

A Discovery Of Witches Dizi konusu

A Discovery Of Witches dizi; Diana Bishop, kökeni eskilere dayanan soylu bir cadı ailesinden gelen genç bir öğrencidir. Okulun kütüphanesine bir araştırma için giden Diana, burada tesadüfen mühürlü bir el yazması bulmuştur. Bulduğu bu gizemli el yazması bilmeden de olsa yer altında doğa üstü bir karışıklığa sebebiyet vermiş ve vampirler, iblisler ve cadılar kütüphaneyi ele geçirmiştir. Bu olanları düzeltebilecek tek kişi ise yine kendisidir. Zorlu macera artık onun kaderidir ve ona bu macerasın da yardımcı olacak gizemli bir vampir Matthew ortaya çıkar.

A Discovery Of Witches 3. Sezon Full izle, Tek Parça izle, Türkçe Dublaj izle

A Discovery Of Witches Dizi oyuncuları kimdir?

Teresa Palmer – Diana Bishop
Matthew Goode – Matthew Clairmont
Edward Bluemel – Marcus Whitmore
Louise Brealey – Gillian Chamberlain
Malin Buska – Satu Järvinen
Aiysha Hart – Miriam Shephard
Owen Teale – Peter Knox
Alex Kingston – Sarah Bishop
Valarie Pettiford – Emily Mather
Trevor Eve – Gerbert d’Aurillac
Lindsay Duncan – Ysabeau de Clermont

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status