9 Kere Leyla

9 Kere Leyla izle | 9 Kere Leyla Filmi 2020 Full HD Tek Parça izle

9 Kere Leyla izle | 9 Kere Leyla Filmi 2020 Full HD Tek Parça izle

9 Kere Leyla izle, 9 Kere Leyla Filmi 2020 Konusu, Yönetmeni hakkında tüm bilgileri 9 Kere Leyla Fragmanı Full hd tek parça izle 

Filmin Yönetmeni: Ezel Akay

Filmin Oyuncuları: Demet Akbağ, Haluk Bilginer, Elçin Sangu

Filmin Türü: Komedi                                                                              

Filmin Vizyon Tarihi : 20 Mart 2020

Filmin Süresi : —-

9 Kere Leyla Filmi Konusu, Yönetmeni, Oyuncuları

9 Kere Leyla Full hd | Altyazılı | Türkçe Dublaj izle

9 Kere Leyla Filmi konusu: Neredesin Firuze, Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü?, 7 Kocalı Hürmüz gibi filmlerle isim yapmış, son olarak Küçük Kara Balıklar belgeseliyle gündeme gelen Ezel Akay, uzun yıllar sonra sinema dünyasına geri dönüyor. Akay’ın 9 Kere Leyla adını taşıyan yeni filminin başrollerini Uğur Yücel ile Demet Akbağ’ın paylaşacağı ortaya atılmıştı. Merakla beklenen filmin çekimlerine başlanmasıyla birlikte, film hakkında detaylar da ortaya çıkmaya başladı. Demet Akbağ, iddia edildiği gibi filmin başrolünde yer alırken, Uğur Yücel ile anılan rol için Emmy ödüllü usta oyuncu Haluk Bilginer görev alıyor. 9 Kere Leyla, sinemaseverlere Kış Uykusu’nda karşılıklı kusursuz performans sergileyen Akbağ ve Bilginer’i yeniden birlikte izleme şansı sunacak.

Filmin oyuncu kadrosunda Demet Akbağ ve Haluk Bilginer’e, Elçin Sangu, Fırat Tanış, Alican Yücesoy, Hakan Eke, Emre Kıvılcım ve İhsan Ceylan eşlik ediyor.

9 Kere Leyla Tek Parça 1080p | 720p izle

Contact Film Works’ün yapımcısı olduğu, dağıtımcılığını ise CGV Mars’ın üstlendiği film, zengin iş adamı Adem’in (Haluk Bilginer), genç sevgilisi Nergis (Elçin Sangu) uğruna evliliğini bitirmeye çalışma hikayesini eğlenceli bir dil ile perdeye aktarıyor. Adem, boşanmayı reddeden aşırı evcil karısı Leyla’yı (Demet Akbağ) tam dokuz kez öldürmeyi deniyor ama başarılı olamıyor. Beklenmedik komik sürprizlere gebe bu yolculukta Adem, istemeden de olsa sadece iyi bir şeye neden oluyor: “Kadınların yeni bir dünya kurmasına.” 9 Kere Leyla, Mart 2020’de sinema salonlarında izleyici ile buluşuyor.

9 Kere Leyla Filmi, 9 Kere Leyla 2020 Filmi izle, 9 Kere Leyla Tek parça izle, 9 Kere Leyla Full hd izle, 9 Kere Leyla Filmi konusu, 9 Kere Leyla Filmi oyuncuları, 9 Kere Leyla Filmi Yönetmeni

Bir cevap yazın