7. Koğuştaki Mucize Fransa’da Rekor

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

7. Koğuştaki Mucize Fransa’da İzlenme Rekoru

Koğuştaki Mucize Fransa’da Rekor: 7. Koğuştaki Mucize Filmi Konusu Oyuncuları 7. Koğuştaki Mucize Fragmanı Full HD Tek Parça izle Fransa’da rekor kıran Türk filmi: 7. Koğuştaki Mucize Nerede Çekildi ?

7. Koğuştaki Mucize Filmi Konusu Oyuncuları
7. Koğuştaki Mucize Filmi Konusu Oyuncuları

Başrolünde Aras Bulut İynemli‘nin başarılı oyunculuğu ile yer aldığı 7. Koğuştaki Mucize filmi, corona virüs nedeniyle tüm dünyada geçirilen bu zor süreçte Fransa’ da son iki ayın verilerine göre dijital platformlarda en çok izlenen film olarak kayıt altına alınmıştır. 7. Koğuştaki Mucize filminin Fransa‘ da yakalamış olduğu bu başarı ilk başarısı değil. Fransa‘da ki izlenme rakamları, Türkiye’ de 2019′ un en iyi en çok izlenen filmi olmasının yanı sıra, Türk Sinema tarihinin en çok izlenen 10 filmi arasına girmeyi de başarmış başarılı bir film olarak 7. Koğuştaki Mucize filmi başarılarını sürdürmektedir. 7. Koğuştaki Mucize filmi vizyonda ki 15 Haftalık süre boyunca 5 milyon 316 bin 933 izleyici ile buluşarak Türk Sinema Tarihinin en çok izlenen 8. filmi olma ünvanını yakalamış durumdadır.

7. Koğuştaki Mucize Fransa'da Rekor
7. Koğuştaki Mucize Fransa’da izlenme Rekoru

7. Koğuştaki Mucize Filmi Vizyona Giriş: 11 Ekim 2019
IMDB Puanı: 8,3/10
Tür: Dram
Uzunluk: 129 Dak.
Ülke: 2019 – Türkiye
Senaryo: Kubilay Tat
Yapımcı: Saner Ayar, Sinan Turan
Yönetmen: Mehmet Ada Öztekin
Oyuncular: Aras Bulut İynemli, Nisa Sofiya Aksongur, Celile Toyon

7. Koğuştaki Mucize Fragmanı

7. Koğuştaki Mucize Fragmanı

7. Koğuştaki Mucize Konusu

7. Koğuştaki Mucize Film Konusu ; 7 yaşındaki kızı ile zeka seviyeleri neredeyse aynı denilebilecek bir baba kız hikayesi. Güney Kore yapımı Miracle in Cell No.7’den uyarlanmış olan 7. Koğuştaki Mucize, filmi sıkı yönetim zamanları 1983 yılı bir Ege kasabasında geçmektedir. Kasabada küçük bir kızın ölümü ardından yer yerinden oynamıştır. Sıkıyönetim komutanı kızının öldürülmesi üzerine suç Memo’ nun üzerine kalır. Babaannesi ve 7 yaşında ki kızı ile yaşayan Memo her ne kadar suçsuz olduğunu anlatmaya çalışsa da hiç kimseyi inandırmayı başaramaz. İdam cezası ile yargılanan Memo suçsuzluğunu ispat edip kızına kavuşabilecek mi ?

7. Koğuştaki Mucize Lingo Lingo Şişeler

7. Koğuştaki Mucize Oyuncuları

Koğuştaki Mucize Film Oyuncuları; Aras Bulut İynemli, Nisa Sofiya Aksongur, Celile Toyon, İlker Aksum, Mesut Akusta, Deniz Baysal, Yurdaer Okur ve Sarp Akkaya gibi isimler rol alıyor.

7. Koğuştaki Mucize Nerede Çekildi ?

Filmin bazı bölümlerinin Beykoz kundura’ da çekilmesi ile diğer bir kısmı da Muğla’ da çekilmiştir.

7. Koğuştaki Mucize Kamera Arkası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Mutluluk Zamanı izle, Mutluluk Zamanı Filmi Konusu, Oyuncuları, Mutluluk Zamanı Filmi Fragmanı Full Hd Tek Parça izle 720p 1080p
Mutluluk Zamanı

Mutluluk Zamanı Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 9 Kasım 2017 Yönetmeni : Şenol Sönmez Oyuncu Kadrosu

Kapat
DMCA.com Protection Status