6 Numaralı Kompartıman

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

6 Numaralı Kompartıman izle, filmi konusu, oyuncuları, fragmanı full hd izle ve film vizyon tarihi ne zaman, yorumları, ekşi, IMDB ayrıntıları.

6 Numaralı Kompartıman Filmi Ne Zaman Çıkacak | Vizyon Tarihi

6 Numaralı Kompartıman filmi vizyon tarihi 18 Şubat 2022 olarak açıklanan Dram türünde İmdb Puanı: 7,4 2022 Film Önerileri arasında yer alan filmdir. Filmin tanıtım fragmanı ile izleyicilerle filmin en güzel sahneleri paylaşıldı. Film yönetmeni Juho Kuosmanen yaptığı yaptığı başarılı bir filmdir. filmi oyuncuları ise Yuriy Borisov, Seidi Haarla, Yuliya Aug gibi başarılı isimler yer almıştır. Filmler hakkında aradığınız tüm detaylar sizler için sunulmaktadır.

Film konusu nedir?

6 Numaralı Kompartıman filmi; Yönetmenliğini Juho Kuosmanen’ ın yaptığı Dram türünde ki 6 Numaralı Kompartıman filmi sinema severler ile buluşmaya hazırlanıyor. Esrarengiz bir aşk yaşayan genç Finli kadın sonun da bu aşktan kurtulup kaçmayı başarır. Olabildiğince uzaklaşmak ve kendini ve kafasını toparlamak için bir yolculuğa çıkar. Moskova’dan Murmansk’ın kutup limanına giden bir tren ile yolculuğa çıkan genç kadın çok farklı bir deneyim yaşayacaktır. Bu seyahat kadının hayatın da bir çok değişimler yaratacak ve hayatın da yeni yönler almasını sağlayacaktır. Tren kompartmanını Rus bir madenci ile paylaşarak seyahatini sürdürmektedir. İnsanlar ile ilgili bir çok gerçeği bu seyahati sırasında öğrenmeye başladığını ve yüzleşmek zorunda kaldığı gerçekleri fark eder. Seyahatin sonun da bam başka bir yaşam hayal eden genç kadın bu seyahatin kendine neler kazandıracağını merak etmektedir.

Film Fragmanı

Film Oyuncuları kimdir?

Film yönetmeni Juho Kuosmanen oyuncu kadrosu; Yuriy Borisov, Seidi Haarla, Yuliya Aug başarılı oyuncular başrolü paylaşmaktadır.

2022 Dram Filmleri arasında yer alan film konusunda aradığınız tüm bilgiler.

DMCA.com Protection Status