21 Bridges izle, Film Fragmanı, Konusu, Oyuncuları, 21 Bridges Film Full HD Tek Parça Türkçe Dublaj izle

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

21 Bridges izle; Film fragmanı konusu, Oyuncuları 21 Bridges tek parça ve full HD türkçe dublaj izlemek için tüm detaylar. “21 Bridges”, gittikçe gözden düşen NYPD dedektifine (Chadwick Boseman) yaşamı konu ediliyor. Şehir de bir polis öldürülmesinin ardında tüm şehir ayağa kalkmıştır. 21 Bridges filmi IMDb puanı, konusu, yorumları, inceleme, eleştiri, 21 Bridges filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimizde.

21 Bridges film Hakkında

21 Bridges filmi 19 Kasım 2019 (ABD) yayınlanan Netflix orjinal filmidir. Aksiyon Gerilim türünde ki film büyük ses getirmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda Brian Kirk oturuken, yapımcılığını ve senaryosunu Adam Mervis, Matthew Michael Carnahan kaleme almıştır. 21 Bridges başrol oyuncu kadrosunu ise Chadwick Boseman, Sienna Miller, J.K. Simmons gibi isimler süslemiştir. Film süresi 1 sa. 39 dk. olup, 6,6′ lük IMDb puanına sahiptir.

21 Bridges Film Fragmanı

21 Bridges film konusu

“21 Bridges”, gittikçe gözden düşen NYPD dedektifine (Chadwick Boseman) yaşamı konu ediliyor. Şehir de bir polis öldürülmesinin ardında tüm şehir ayağa kalkmıştır. Dedektif de bu konuyu araştırıp katili bularak eski başarısını yakalamak istemektedir. Araştırmalarını derinleştirdikçe bir suç örgütü ile bir ilişkinin ip uçarına ulaşmaya başlamıştır. Araştırmaları devam etmesiyle olay öyle bir hal almıştır ki o mu birilerini takip ediyor yoksa birilerimi onu belli olmayan bir döngü içine girilmiştir.

21 Bridges izle, Film Fragmanı, Konusu, Oyuncuları, 21 Bridges Film Full HD Tek Parça Türkçe Dublaj izle

21 Bridges film oyuncuları kimdir?

Chadwick Boseman – Andre Davis
Christian Isaiah – young Andre Davis
Sienna Miller – Frankie Burns
J. K. Simmons – Captain Matt McKenna
Stephan James – Michael Trujillo
Taylor Kitsch – Ray Jackson
Keith David – Deputy Chief Spencer
Alexander Siddig – Adi
Louis Cancelmi – Bush
Victoria Cartagena – Yolanda Bell
Gary Carr – Hawk
Morocco Omari – Deputy Mayor Mott
Chris Ghaffari – Brad Gales
Dale Pavinski – Tom Cheaver

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status