2019 Yılında Vizyona Giren En İyi Filmler Listesi

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Geride bıraktığımız yıl vizyona giren birçok film sinema salonlarında boy gösterdi. Bu filmlerden kimileri beklentilerin çok altında kalırken, kimi filmler ise seneye damgasını vurdu. 2019 yılında vizyona giren filmlerin içerisinde dikkatlerini üzerine çeken, gişede iyi bir izleyici kitlesi yakalayan, IMDB puanı yüksek filmleri sizler için derledik. Geçen sene vizyona giren filmler içerisinde 2019 en iyi filmleri hangileri diye soran sinemaseverler için biz de 2019 en çok izlenen filmlerini sizler için belirledik. Geçtiğimiz yıl olan 2019 IMDB puanı en yüksek filmler listemize dilerseniz hep beraber göz atalım, işte sizler için hazırladığımız 2019 en çok izlenen filmler listesi:

1 – Parazit

Parazit izle | Parazit Filmi 2019 Full HD Tek Parça izle
Parazit izle | Parazit Filmi 2019 Full HD Tek Parça izle

Bu sene Oscar alarak adını tarihin altın sayfalarına yazdıran film 2019 yılının en iyi Kore filmlerinden biri olarak ön plana çıkmakla kalmadı aynı zamanda dünyanın gözünü bu filme dikmesine de sebep oldu.

Filmin Yönetmeni: Joon Ho Bong

Filmin Oyuncuları: Kang Ho Song, Woo-sik Choi, Park So-Dam

Parazit Filmi konusu: Filmde birbirinden farklı iki aile yer almakta. Park ailesi, soylu ve servet sahibi bir ailedir. Kim ailesi ise zengin olmayan ancak zekalarını da iyi kullanabilen bir ailedir. Kader ve biraz da şansla iki aile bir araya gelir ve Kim ailesinin üyeleri kendilerine çok iyi bir fırsatın sunulduğunu görür. Kim ailesinin çocukları, lise çağında bulunan Ki-woo tarafından yetiştirilmektedirler. Öğretmen ve sanat terapisti olarak Park ailesinin yanına yerleşirler. Kim ailesi üyeleri Park ailesine oldukça lüks ve vazgeçilmez hizmetler sunmakta, yavaş yavaş Park ailesinin evlerindeki her şeye el koymaktadır. Ancak günün birinde Kim ailesinin bu işlerini asalak bir misafir tehdit etmeye başlayacaktır.

2 – 1917

1917 izle | 1917 Filmi 2020 Full HD Tek Parça izle
1917 izle | 1917 Filmi 2020 Full HD Tek Parça izle

Filmin Yönetmeni: Sam Mendes

Filmin Oyuncuları: George Mackay, Dean-Charles Chapman, Mark Strong

Filmin Türü: Dram, Savaş, Tarihi

1917 Filmi konusu: Film Birinci Dünya Savaşı’nda geçmektedir. İngiliz askeri olan Schofield ve Blake, oldukça zorlu bir vazife için görevlendirilirler. Verilen görev hayli zor ve önem arz etmektedir. Zira düşman bölgesinden geçerek kendilerine söylenen yere gitmek, verilen mesajı iletmeyi içermektedir. Ayrıca zamana karşı da yarışmaları gerekmektedir. Ancak bu görevi başarmaları halinde yüzlerce askerin de hayatını kurtarmayı başaracaklardır. Blake’in kardeşi de bu görev için onlar ile birlikte hareket edecektir ve bu Blake’in görevi çok daha ciddiye alması için önemli bir sebeptir.

Kendilerine verilen bu önemli görevi başarı ile tamamlayamamaları halinde birçok asker hayatını yitirecek ve bu tam bir soykırım olacaktır. Bu nedenle düşman hatlarına kadar sızmak, kimi zaman düşman ile çatışmak gibi çok zorlu mücadeleler vererek kendilerine verilen mesajı yerine iletmeleri gerekmekte olan İngiliz askerlerinin heyecan dolu macerasına yer verilen film Şubat 2020 tarihinde sinema salonlarında gösterime girmiştir. 2019 En iyi dram filmleri arasında yer alan filmi mutlaka izlemenizi tavsiye ediyoruz.

3 – Bir Zamanlar Hollywood’da – Once Upon A Time In Hollywood

Bir Zamanlar Hollywoodda - Once Upon A Time in Hollywood izle | Bir Zamanlar Hollywoodda - Once Upon A Time in Hollywood Filmi 2019 Full HD Tek Parça izle
Bir Zamanlar Hollywoodda – Once Upon A Time in Hollywood izle | Bir Zamanlar Hollywoodda – Once Upon A Time in Hollywood Filmi 2019 Full HD Tek Parça izle

Filmin Yönetmeni: Quentin Tarantino

Filmin Oyuncuları: Leonardo DiCaprio, Bradd Pitt, Margot Robbie

Filmin Türü: Dram, Komedi

Bir Zamanlar Hollywoodda – Once Upon A Time in Hollywood Filmi konusu: Hollywood’da oldukça ünlü ve herkes tarafından izlenen bir dizide oynamış olan bir aktörün film endüstrisinde kendisine bir yer edinmeye çalışmasının konu olarak ele alındığı film yönetmeni ve başrol oyuncuları ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Oldukça başarılı bir western dizisinde rol alan Rick Dalton, bir film aktörüdür. Rick, artık diziler yerine filmlerde boy göstermek istemektedir. Cliff Booth onun dublörlüğünü yapmaktadır ve Rick Dalton’u bu konuda desteklemekte, bu uğurda birlikte hareket etmektedirler. Ancak bu ikilinin yaşları ilerlemektedir ve bu nedenle de Hollywood’da sektörde ilerlemeleri ve kendilerine bir yer edinebilmeleri her geçen gün zorlaşmaktadır. Sharon Tate, Hollywood’da son dönemde yıldızı parlayan bir isimdir ve aynı zamanda da Rick’in komşusudur. Son dönemde yıldızı parlayan Sharon Tate ve arkadaşları Charles Manson tarikatı tarafından katledilirler.

Hollywood’da bir western dizisinde oynamakta olan Rick Dalton, film sektöründe kariyerine devam etmek istemektedir ve bu konuda en büyük destekçisi de tehlikeli sahnelerde dublörlüğünü yapmakta olan Cliff Booth’dur. Ancak ikilinin yaşları ilerledikçe kariyerlerini film sektöründe ilerletmeleri zorlaşmaktadır. Quentin Tarantino’nun dokuzuncu filmi olan yapımda Bradd Pitt ve Leonardo DiCaprio gibi ünlü isimler yer almaktadır. Ağustos 2019 da sinema salonlarında gösterime giren yapım komedi ve dram türünde bir film olarak betimlenebilir.

4 – John Wick 3 – Parabellum

John Wick 3 - Parabellum izle, John Wick 3 - Parabellum Filmi 2019 Konusu, Yönetmeni hakkında tüm bilgileri John Wick 3 - Parabellum Fragmanı Full hd tek parça izle
John Wick 3 – Parabellum izle, John Wick 3 – Parabellum Filmi 2019 Konusu, Yönetmeni hakkında tüm bilgileri John Wick 3 – Parabellum Fragmanı Full hd tek parça izle

Filmin Yönetmeni: Chad Stahelski

Filmin Oyuncuları: Keanu Reeves, Halle Berry, Laurence Fishburne

Filmin Türü: Aksiyon, Macera

John Wick 3 – Parabellum Filmi konusu; John Wick, gizli suikastçi birliğinden çıkarılmıştır. Yüksek Maya üyesi birini Continental Otel’de öldürür. Bu öldürdüğü kişi başına ödül koyan kişidir. Otel yöneticisi John Wick’e 1 saatlik kaçış süresi verir. Bu süre sona erdiği zaman üyeliği sona erecektir ve artık hiçbir hizmetten faydalanamayacaktır. Diğer üyeler ile de bağlantı kuramayacaktır. Başına 14 milyon dolarlık ödül konan John Wick’i ortadan kaldırmak isteyen birçok suikastçi onun peşine düşmüştür. Temel bir kuralı göz ardı etmesi ve başına konan ödül nedeniyle kaçması gerekmektedir. John Wick, peşine düşen bu suikastçiler ile amansız bir mücadeleye girişir.

John Wick serisinin üçüncü filmi yine heyecan ve aksiyon dolu sahneleri bünyesinde barındırmakta. Film Mayıs 2019 tarihinde sinema salonlarında izleyicilerin beğenisine sunuldu. 2 saat 12 dakika süreye sahip film daha önceki seri filmlerini beğenenlerin izlemesi gereken bir yapıt. 2019 en iyi aksiyon macera filmleri arasında yer alan bir yapım.

5 – Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw

Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw izle | Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw Filmi Full HD Tek Parça izle
Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw izle | Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw Filmi Full HD Tek Parça izle

Filmin Yönetmeni: David Leitch

Filmin Oyuncuları: Dwayne Johnson, Jason Statham, Idris Elba

Filmin Türü: Aksiyon

Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw Filmi konusu:  Hızlı ve Öfkeli serisinin spin-off filmi olan Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw, insanlığı tehdit eden bir güce karşı birlikte mücadele etmek zorunda kalan Hobbs ve Shaw’un hikayesini konu alıyor.Amerika’nın Diplomatik Güvenlik Hizmetlerinin sadık bir ajanı olan Luke Hobbs ile eski bir İngiliz askeri elit ajanı olan Deckard Shaw, yıllar boyunca birbirlerini alt etmeye çalışsalar da, bu defa aynı tarafta yer almak zorundadır. İnsanlık, büyük bir biyolojik tehdit ile karşı karşıya kalmıştır. Siber genetik ile güçlendirilmiş anarşist Brixton, insanlığın değişmesine sebep olabilecek bir biyolojik virüsü ele geçirir. Dünyayı tehlike altında bırakan Brixton’ı yenmek zorunda olan insan azmanı kanun adamı Hobbs ile kanunları hiç takmayan Shaw’un, zıt karakterlerini bir yana bırakarak güçlerini birleştirmek ve birlikte hareket etmekten başka şansı yoktur.

6 – Kaptan Marvel – Captain Marvel

Kaptan Marvel - Captain Marvel izle | Kaptan Marvel - Captain Marvel Filmi 2019 Full HD Tek Parça izle
Kaptan Marvel – Captain Marvel izle | Kaptan Marvel – Captain Marvel Filmi 2019 Full HD Tek Parça izle

Filmin Yönetmeni: Anna Boden, Ryan Fleck

Filmin Oyuncuları: Brie Larson, Samuel L. Jackson, Jude Law

Filmin Türü: Aksiyon, Fantastik, Bilim kurgu

Kaptan Marvel – Captain Marvel Filmi konusu: Carol Danvers, süper güçlere sahip ve oldukça güzel bir kadındır. Günün birinde dünyaya düşer ve dünyayı inceledikçe gözünün önüne kimi görseller belirmeye başlar. Daha önce geçmişte bu gezegende yaşadığını ve bir hayatı olduğunu hatırlamaya başlar. Genç kadının etrafında gerçekten güvenebileceği tek kişi bir SHIELD çalışanı olan Nick Fury’den başkası değildir. Genç kadın geçmiş yaşamını hatırlamaya başladıkça kendi ile ilgili bilmediği hususlara vakıf olmayı başarır. Genç kadın bir yandan dünyada geçmiş yaşamı ile ilgili detaylara ulaşmaya çalışırken diğer yandan da sürekli olarak şekil değiştiren Skrull ırkı ve Kree ırkı arasındaki savaşta kilit bir noktada bulunmaktadır. Kree ırkı onun hayatını kurtarmış ve onu sahip olduğu özel yetenekler ile donatmıştır.

Skrull ırkı ile Kree ırkı arasındaki savaş dünya üzerinde de amansız bir şekilde devam etmektedir. Carol bu iki ırk arasında devam edegelen savaşta tarafını seçmek, süper kahraman olarak sınırlarını öğrenmek zorundadır. Aksiyon, Fantastik ve Bilimkurgu öğelerini içinde barındıran film Mart 2019 tarihinde vizyona girmiştir ve 2 saat dakika süreye sahiptir. 2019 en iyi fantastik bilim kurgu filmleri arasında gösterilecek bir film.

7 – Tavşan Jojo

Tavşan Jojo izle, Tavşan Jojo Filmi 2020 Konusu, Yönetmeni hakkında tüm bilgileri Tavşan Jojo Fragmanı Full hd tek parça izle
Tavşan Jojo izle, Tavşan Jojo Filmi 2020 Konusu, Yönetmeni hakkında tüm bilgileri Tavşan Jojo Fragmanı Full hd tek parça izle

Filmin Yönetmeni: Taika Waititi

Filmin Oyuncuları: Roman Griffin Davis, Thomasin McKenzie, Taika Waititi

Filmin Türü: Savaş, Komedi

Tavşan Jojo Filmi konusu: Jojo Betzler adında bir çocuk Hitler’in çocuk ordusunda yer almaktadır. Jojo, küçük çocuklara askeri eğitim verilen bir Nazi kampında eğitim almaktadır. Ancak bu eğitimlere intibak etmekte zorlanan Jojo 10 yaşlarında bir çocuktur. Günün birinde annesinin Yahudi asıllı bir kızı evlerinde sakladığını öğrenir. Yahudi asıllı bu kız ailenin evinde tavan arasında kalmaktadır. Jojo, hayallerinde en yakın arkadaş olarak Adolf Hitler’i benimsemiştir ve gerçek hayattaki Adolf Hitler ile Jojo’nun hayali arkadaşı olan Adolf Hitler arasında çok büyük fark vardır. Evlerinde Yahudi asıllı bir kızın annesi tarafından saklanması Jojo’nun zihninde karmaşık olayların meydana gelmesine sebep olacaktır. Jojo insanların dil, din, ırk gibi sınıflar ayrılmasına ve ırkçılığa karşıdır ve bunun için de bir mücadele sergilemesi gerekecektir. 2019 en iyi komedi filmleri arasında yer alabilecek bir film.

8 – Bıçaklar Çekildi – Knives Out

Bıçaklar Çekildi - Knives Out izle | Bıçaklar Çekildi - Knives Out Filmi 2020 Full HD Tek Parça izle
Bıçaklar Çekildi – Knives Out izle | Bıçaklar Çekildi – Knives Out Filmi 2020 Full HD Tek Parça izle

Filmin Yönetmeni: Rian Johnson

Filmin Oyuncuları: Daniel Craig, Chris Evans, Ana de Armas

Filmin Türü: Dram, Gerilim, Komedi, Polisiye

Bıçaklar Çekildi – Knives Out Filmi konusu; Cinayet ve suç türünde romanlar yazarak ünlenen Harlan Thrombey 85. doğum gününü kutladığı gün evinde ölü olarak bulunur. Suç ve cinayet romanlarının ünlü yazarı tıpkı yazdığı romanlarda olduğu gibi bir cinayete kurban gitmiştir. Benoit Blanc meraklı bir dedektiftir ve gizli olarak yürütülmekte olan cinayet soruşturmasına bir şekilde dahil olur. Cinayetin çözülebilmesi için öncelikle yaşlı adamın ailesinin bilgisine başvurulur. Ancak aile gerçekten oldukça iş yaramaz bir ailedir ve dedektif Benoit Blanc bu cinayetin perde arkasını araştırıp cinayeti çözmeye kararlıdır.

Cinayet romanlarının yazarı Harlan Thrombey’in 85. yaş dönümü nedeniyle aile arasında bir parti organize edilir. Ancak Yazar bu partide evinde ölü olarak bulunur. Yüzbaşı Benoit Blanc bu cinayeti çözmek için görevlendirilmiştir ve ilk iş olarak aileyi cinayetin işlediği yerde toplar ve her birini sorgulamaya başlar. Aile üyeleri birbirleri ile geçinememektedir, sürekli sürtüşmeler yaşanmaktadır. Bu esnada dedektif de cinayeti aile üyelerinden birisinin mi yoksa dışardan birinin mi işlediğini aydınlatmaya çalışmaktadır. Bir süre sonra bu soruşturma işin içinden çıkılmaz bir hale doğru sürüklenmeye başlar.

9 – Doktor Uyku – Doctor Sleep

Doktor Uyku Doctor Sleep izle | Doktor Uyku Doctor Sleep Filmi 2019 Full HD Tek Parça izle
Doktor Uyku Doctor Sleep izle | Doktor Uyku Doctor Sleep Filmi 2019 Full HD Tek Parça izle

Filmin Yönetmeni: Mike Flanagan

Filmin Oyuncuları: Ewan McGregor, Rebecca Ferguson, Kyliegh Curran

Filmin Türü: Gerilim, Fantastik

Doktor Uyku Doctor Sleep Filmi konusu: Danny çocukluğu boyunca yaşadığı travmatik olaylar nedeniyle alkole bağlanmıştır. Çocukluğunda bulunan karanlık bir yer vardır ve burada çok kötü olaylar yaşanmıştır. Orada yaşayan şeyler geri dönmüşlerdir. Danny’i sürekli rahatsız etmektedirler. Danny babasının genlerinden miras kalan mutsuzluk, umutsuzluk ve alkol bağımlılığı ile mücadele etmektedir. Bulunduğu ortamdan kaçarak kurtulmak için New Hempshire’a yolculuk eder. Günün birinde New Hempshire kentinde bir destek grubu ile tanışır ve bu ona iyi geldiği için de bir bakımevinde işe girer. Bu olaylar gelişirken diğer tarafta ise kendilerine True Knot adını veren ve otoyollarda refah ve mutluluk arayan bir topluluk bulunmaktadır. Bu grup dışardan göründüğü kadarıyla ileri yaştaki ve zararsız kişilerden oluşmaktadır. Ancak gerçekler bu durumdan biraz farklıdır. Danny bir süre sonra kendisi ile benzer yeteneklere sahip biri olan Abra Stone ile psişik bağ kurarak tanışır. True Knot topluluğunun özel yeteneklere sahip kişileri bularak onları avladığını öğrenir. Bu topluluk özel yeteneklere sahip kişilere işkence etmekte, bu işkence esnasında yetenekli kişilerden çıkan pırıltı buharını teneffüs ederek ölümsüzlüğü yakalamaktadır.

Psişik güçler konusunda hayli yetenekli birisi olan Abra Stone, Danny’e bu grupla olan mücadelesinde büyük yardımlarda bulunacaktır. True Knot topluluğu, Abra’nın sahip olduğu gücün farkına varmıştır ve artık onun peşine düşmüşlerdir. Amaçları ona işkence ederek ondan çıkacak olan parıltı ile yarı ölümsüzlüğü yakalamaktır. Gerilim ve Fantastik türde bir film olan yapım Kasım 2019 tarihinde sinema salonlarında izleyiciler ile buluşmuştur. Stephen King’in ünlü romanından uyarlanan film gerilim ve fantastik türde bir yapım olarak izleyiciler ile buluşuyor.

10 – Uncut Gems

Uncut Gems Filmi izle, Uncut Gems Tek parça izle, Uncut Gems Full hd izle, Uncut Gems Türkçe Dublaj izle, Uncut Gems Türkçe Altyazılı izle
Uncut Gems Filmi izle, Uncut Gems Tek parça izle, Uncut Gems Full hd izle, Uncut Gems Türkçe Dublaj izle, Uncut Gems Türkçe Altyazılı izle

Uncut Gems Filmi Yönetmeni : Benny Safdie, Josh Safdie

Uncut Gems Filmi Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Adam Sandler, Idina Menzel, Lakeith Stanfield

Uncut Gems Filmi Konusu : Uncut Gems, New York’ta elmas ticaretinin döndüğü bölgede yaşanmış gerçek olaylara dayanıyor. Komedi filmlerinden aşina olduğumuz, Altın Küre ve Emmy adayı Adam Sandler’ın başrolünü üstlendiği suç ve dram filminde ünlü oyuncu, zengin ve ünlülerden oluşan kalbur üstü tabakaya satış yapan bir kuyumcu dükkanı sahibini canlandırıyor. New York’ta gerçekleşen bir elmas ticareti sırasında mallarının bir kısmı çalındığında ise, dükkan sahibinin hayatı karmakarışık bir hal alıyor. Film dünya prömiyerini Telluride Film Festivali’nde yaptıktan sonra, Toronto ve New York Film Festivalleri’nde gösterildi. İlk olarak Amerika’da vizyona giren film, halen Netflix platformunda yayınlanmaya devam ediyor.

Heaven Knows What ve Good Time filmleriyle sağlam bir çıkış yapan Safdie Kardeşler’in Adam Sandler’lı yeni filmi Uncut Gems’in yapımcıları arasında Martin Scorsese de yer alıyor. New York sokaklarında yaşayan bir uyuşturucu bağımlısının gerçek yaşam öyküsünden perdeye uyarlanan Heaven Knows What filmiyle sinema dünyasına adım atan Josh ve Benny Safdie, nam-ı diğer Safdie Kardeşler, daha sonra çektikleri Good Time‘la övgü dolu yorumlar almış ve isimlerini geniş kitlelere duyurmuşlardı. Sıradaki projeleri dört gözle beklenen Safdie Kardeşler, bu yıl yeni filmleri Uncut Gems ile dikkatleri üzerine çekiyor. Yönetmenleriyle merak uyandıran yapımın başrolünde, kariyerini genellikle komedi filmleriyle şekillendiren Adam Sandler yer alıyor.

11 – Bedenimi Kaybettim – I Lost My Body

Bedenimi Kaybettim - I Lost My Body izle | Bedenimi Kaybettim - I Lost My Body Filmi 2020 Full HD Tek Parça izle
Bedenimi Kaybettim – I Lost My Body izle | Bedenimi Kaybettim – I Lost My Body Filmi 2020 Full HD Tek Parça izle

Filmin Yönetmeni: Jeremy Clapin

Filmin Oyuncuları: Hakim Faris, Dev Patel, Viktorie Du Bois

Filmin Türü: Animasyon

Bedenimi Kaybettim – I Lost My Body Filmi konusu: Vücudundan ayrı kalan bir el, vücudunu tekrar bulabilmek için bulunduğu laboratuvardan gizli bir şekilde kaçar. Vücuduna tekrar kavuşabilmek için yollara düşen bu el, yol boyu birçok sorun ve problem ile karşı karşıya kalacaktır. El, pizza dağıtıcısı olan Naoufel’e aittir ve tek isteği bir an önce sahibine kavuşmaktır. Ama eli zorlu bir yolculuk beklemektedir yol boyunca güvercinler ve fareler ile mücadele etmek ve onlardan kaçmak zorundadır. El nasıl olup da vücuttan ayrıldı bunun cevabını filmin ilerleyen sahnelerinde Naoufel’in hoşlandığı ve kütüphanede çalışmakta olan Gabriel’e olan duygularında saklı bulunmaktadır. Animasyon türünde bir film olan Bedenimi Kaybettim, 1 saat 21 dakikalık bir süreye sahiptir.

12 – Yenilmezler 4 Oyunun Sonu – Avengers 4 Endgame

Yenilmezler 4 Oyunun Sonu - Avengers Endgame izle, Yenilmezler 4 Oyunun Sonu - Avengers Endgame Filmi 2019 Konusu, Yönetmeni hakkında tüm bilgileri Yenilmezler 4 Oyunun Sonu - Avengers Endgame Fragmanı Full hd tek parça izle
Yenilmezler 4 Oyunun Sonu – Avengers Endgame izle, Yenilmezler 4 Oyunun Sonu – Avengers Endgame Filmi 2019 Konusu, Yönetmeni hakkında tüm bilgileri Yenilmezler 4 Oyunun Sonu – Avengers Endgame Fragmanı Full hd tek parça izle

Filmin Yönetmeni: Anthony Russo

Filmin Oyuncuları: Robert Downet Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo

Filmin Türü: Aksiyon, Fantastik, Macera

Yenilmezler 4 Oyunun Sonu – Avengers Endgame Filmi konusu; Avengers Infinitiy War sonrasında akla gelen hemen hemen bütün süper kahramanlar, Thanos’un Sonsuzluk Eldiveni’ni ele geçirerek kendi hakimiyetini kurması sebebiyle yok olmuşlardır. Dünyayı karanlık günler beklemektedir. Black Widow, Thor, Hulk ve Kaptan Amerika dünyada ölenlerin yasını tutarken Iron Man ve Nebula ise kontrolünün kendilerinde olmadığı bir uzay gemisi içerisindedirler ve uzay boşluğunda yolculuk yapmaktadırlar. Ant Man, Kuantum Bölgesi’nden kurtulmanın bir yolunu bulur ve diğer kahraman arkadaşlarının yanına gider. Onun bu gelişi kahraman arkadaşları için bir umut ışığı olur. Varlığından haberdar olmadıkları bölgelerin, kahramanların ve evrenlerin olduğunu öğrenen kahramanlarımız Tharnos’un kurmuş olduğu bu karanlık düzeni yok etmek, kendilerinden söküp alınanları geri almak ve intikamları için oldukça maceralı bir serüvene atılırlar. 26 Nisan 2019 tarihinde vizyona giren serinin devam filmi niteliğindeki film sinemada gösterime giridği andan itibaren milyonlarca seyirci tarafından izlendi. Bu serinin diğer filmlerini izlemiş ve beğenmiş iseniz bu filmin de sizin için oldukça iyi olduğunu şimdiden söyleyebiliriz.

13 – Joker

Joker izle, Joker Filmi 2019 Konusu, Yönetmeni hakkında tüm bilgileri Joker Fragmanı Full hd tek parça izle
Joker izle, Joker Filmi 2019 Konusu, Yönetmeni hakkında tüm bilgileri Joker Fragmanı Full hd tek parça izle

Filmin Yönetmeni: Todd Phillips

Filmin Oyuncuları: Joaquin Phoneix, Robert De Niro, Zazie Beetz

Filmin Türü: Dram

Joker Filmi konusu; Arthur toplum nazarında dışlanmış birisidir ve hayatta tek başınadır. İnsanlar ile iletişime geçebilmek ve onlar ile birlikte olabilmek isteyen Arthur, iki maske kullanarak iki farklı karakterde yaşamını sürdürmektedir. Bu maskelerden birisi bir palyaço maskesidir ve bu maskeyi kullanarak gündüzleri palyaçoluk yapmakta ve geçimini sağlamaktadır. Diğer maske ise geceleri kullandığı bir maskedir ve toplumdan kopuşunu, yalnızlığını simgeleyen bir maskedir. Arthur, babasız büyümüştür ve annesi onun en yakın arkadaşı olmuştur. Annesi onu Happy yani Mutlu ismi ile çağırmaktadır. Annesinin kendisine bu şekilde hitap etmesi onun yaşadığı acıyı bir nebze de olsa saklamasına yardımcı olmaktadır. Ne var ki topluma bir türlü uyum sağlayamamaktadır ve karşılaştığı kötü davranışlar onu her geçen gün topluma aykırı birisi haline getirmektedir. Psikolojik olarak her geçen gün daha da kötüye giden Arthur artık kendi kimliğini bir yana bırakarak Joker isimli bir karaktere geçiş sağlar.

14 – Asfaltın Kralları

Asfaltın Kralları izle | Asfaltın Kralları Filmi 2019 Full HD Tek Parça izle
Asfaltın Kralları izle | Asfaltın Kralları Filmi 2019 Full HD Tek Parça izle

Filmin Yönetmeni: James Mangold

Filmin Oyuncuları: Matt Damon, Christian Bale, Caitriona Balfe

Filmin Türü: Biyografi, Dram

Asfaltın Kralları Filmi konusu: 1966 yılında Fransa Le Mans’da düzenlenen 24 saat yarışında yaşananların konu alındığı filmde Henry Ford ve Lee Iacocca, formula yarışlarında yıllardır liderliğini sürdüren ve rakip tanımayan Ferrari’nin bu alandaki hakimiyetine son vermek istemektedir. Bu nedenle yeni tasarım bir otomobile ihtiyaçları vardır ve bunun için de tuhaf ama işlerinde kararlı bir grup otomobil tasarımcısına sıfırdan bir araç yapmalarını isterler. Otomotiv vizyoneri olan Carrol Shelby ve İngiliz otomobil sürücüsü Ken Miles, 1966 yılında Le Mans’ta düzenlenecek dünya ralli şampiyonasında boy gösterecek ve Ferrari ile yarışacak bir otomobil için kolları sıvarlar. Önlerinde sadece 90 gün vardır. Ford grubu otomobil yarışlarında yıllardır hakimiyetini sürdürmekte olan Ferrari’nin bu egemenliğine bir son vermek istemektedir ve önlerinde 1966 Le Mans 24 saat yarışları bulunmaktadır. Ferrari’yi geçecek otomobili yapmak üzere Carrol Shelby isimli bir otomobil vizyonerini görevlendirirler. Yarışlara sadece 90 gün kalmıştır ve Carrol iyi bir ekip oluşturmak için yola koyulur. 1966 yılında düzenlenen Le Mans yarışlarında Ferrari ile Ford arasındaki yarışı gözler önüne seren film Kasım 2019 da vizyona girmiş ve oldukça büyük ilgi toplamıştır.

15 – Togo

Togo izle | Togo Filmi 2019 Full HD Tek Parça izle
Togo izle | Togo Filmi 2019 Full HD Tek Parça izle

Filmin Yönetmeni: Ericson Core

Filmin Oyuncuları: Willem Dafoe, Julianne Nicholson, Christopher Heyerdahl

Filmin Türü: Macera, Aile

Togo Filmi konusu: Alaska’nın Nome isimli kasabasında ölümcül bir salgın hastalık baş göstermiştir. Kasabada yeterli sağlık imkanları yoktur ve en yakın sağlık kuruluşu tam 600 kilometre uzaklıktadır. Hastalığın tedavisi için gerekli serumun kasabaya getirilmesi gerekmektedir ancak hava şartları ve mesafe göz önünde bulundurulduğu zaman bu o kadar da kolay bir iş değildir. Leonhard Seppala bir köpek eğitmenidir. Kasaba halkı bahse konu serumun getirilmesi için kendisinden yardım ister. Leonhard kasabalıların bu yardım isteğini kabul eder. Oldukça yaşlı ve çelimsiz bir Sibirya kurdu olan Togo ile birlikte yola çıkar. Leonhard’ın eşi Constance, Togo’yu küçüklüğünden bu yana tanımaktadır. Togo’nun oldukça cesur ve sadık bir köpek olduğunu bilmektedir. Leonhard ve Togo, 600 kilometre uzaklıkta yer alan ve serumun bulunduğu kasabaya yaklaşmakta iken oldukça şiddetli bir fırtınaya yakalanırlar.

16 – O Bölüm 2 – It Chapter 2

O Bölüm 2 - It Chapter Two izle | O Bölüm 2 - It Chapter Two Filmi 2019 Full HD Tek Parça izle
O Bölüm 2 – It Chapter Two izle | O Bölüm 2 – It Chapter Two Filmi 2019 Full HD Tek Parça izle

Filmin Yönetmeni: Andy Muschietti

Filmin Oyuncuları: Bill Skarsgard, James McAvoy, Jessica Chastain

Filmin Türü: Korku

O Bölüm 2 – It Chapter Two Filmi konusu: Pennywise isimli şeytan palyaço tam 27 yıl evvel Derry kasabasına uğramış ama büyük bir yenilgi ile karşılaşmıştır. Aradan geçen yıllar onun öfkesini daha da büyütmüş ve yıllar sonra tekrar Derry kasabasına geri dönmüştür. Bu arada küçük yaşlarda kendilerini Ezikler Kulübü diye adlandıran arkadaş grubu artık büyümüş ve Mike dışında herkes kasabadan ayrılarak kendine yeni bir hayat kurmuştur. Şeytan Palyaçonun kasabaya gelmesi ile birlikte birçok kişi kaybolmaya başlamıştır. Mike bunun üzerine Ezikler Kulübü arkadaşlarını kasabaya çağırır. Ekip arkadaşları birer birer kasabaya geri gelirler ama aradan yıllar geçmiştir ve herkes yıllar önceki kişiliğinden farklı özellikler sergilemektedir. Şimdi Ezikler Kulübü üyeleri hem birbirlerini yakından tanımak hem de Pennywise’a karşı mücadele etmek durumundadır. Ezikler Kulübü üyeleri yıllar önce Pennywise’a karşı kazandıkları zaferi bakalım el ele vererek tekrarlayabilecekler mi? Korku türünde bir yapım olan film Eylül 2019 da sinema salonlarındaki yerini almıştır.

17 – Örümcek Adam Evden Uzakta

Örümcek Adam Evden Uzakta - Spider Man Far From Home
Örümcek Adam Evden Uzakta – Spider Man Far From Home

Filmin Yönetmeni: Jon Watts

Filmin Oyuncuları: Tom Holland, Jake Gyllenhaal, Zendaya

Filmin Türü: Macera, Aksiyon

Örümcek Adam: Evden Uzakta – Spider-Man: Far From Home Filmi konusu: Arkadaşları ile birlikte yaz tatili için Avrupa gezisine çıkan Peter Parker ve arkadaşlarının başı evlerinden çok uzakta belaya girer. Quentin Beck yani Mysterio kendisine ve arkadaşlarına bela olunca arkadaşlarını korumak zorunda kalacaktır. Peter Parker’ın yolu Avrupa’da Nick Fury ile kesişecek olup, başına birçok sıra dışı olay gelecektir. Örümcek Adam filmlerinin devam serisi olan filmde Tom Holland yine başrolde bulunmakta. Filmin isminden de anlaşılacağı gibi Peter Parker bu defa evinden oldukça uzaktadır. Arkadaşları ile birlikte Avrupa gezisine çıkmışlardır ve Quentin Beck diğer adıyla Mysterio, Peter Parker’ın başına bela olmaya devam etmektedir. Evinden çok uzakta bulunan Peter Parker arkadaşlarını korumak için kendini ön plana çıkarmak zorunda kalacaktır. Aksiyon, macera ve bilimkurgu türünde bir yapım olan film Temmuz 2019 da vizyondaki yerini almıştır.

18 – Alita Savaş Meleği

Alita Savaş Meleği - Alita Battle Angel izle | Alita Savaş Meleği - Alita Battle Angel Filmi 2019 Full HD Tek Parça izle
Alita Savaş Meleği – Alita Battle Angel izle | Alita Savaş Meleği – Alita Battle Angel Filmi 2019 Full HD Tek Parça izle

Filmin Yönetmeni: Robert Rodriguez

Filmin Oyuncuları: Rosa Salazar, Christoph Waltz, Jennifer Connelly

Filmin Türü: Aksiyon, Bilimkurgu

Alita Savaş Meleği – Alita Battle Angel Filmi konusu: Alita, cyborg görünümüne sahip olan genç bir kadındır. Günün birinde kendini hiç bilmediği bir gelecekte bulur. Buraya nasıl geldiğini, kim olduğunu ve nereden geldiğini hatırlamamaktadır. Ido, merhametli bir doktordur ve bu genç kadını yanına alır. Alita bu dünyaya alışmaya çalışırken Doktor Ido’da onu esrarengiz geçmişinin izlerinden korumaya çalışır. Alita, Hugo adında yeni bir arkadaş ta edinmiştir. Hugo, Alita’nın kim olduğunu, geçmişini hatırlaması için ona yardımcı olmaya çalışır. Bu esnada yaşamakta oldukları şehir tehlikeli ve ahlaki değerlerden uzak kişiler tarafından yönetilmektedir ve Alita’nın peşine düşerler. Alita, daha önce kimsenin sahip olmadığı bir dövüş gücüne sahip olduğunu fark eder. Bu arada da geçmişi ile ilgili bazı ipuçlarına ulaşır. Alita kendisini bir anda çok tehlikeli kişiler ile karşı karşıya bulur. Kendini ailesini ve yaşamakta olduğu dünyanın ayakta kalması ancak onun sayesinde mümkün olacaktır. Aksiyon ve Bilimkurgu türünde bir yapım olan film Şubat 2019 da izleyiciler ile buluşmuştur.

19 – Monos

Monos izle | Monos Filmi 2019 Full HD Tek Parça izle
Monos izle | Monos Filmi 2019 Full HD Tek Parça izle

Filmin Yönetmeni: Alejandro Landes

Filmin Oyuncuları: Julianne Nicholson, Moises Arias, Julian Giraldo

Filmin Türü: Dram

Monos Filmi konusu: Latin Amerika’nın dağlık bölgelerinde bir grup genç gerilla eğitimi almaktadır. Gençler kendilerine filmlerde gördükleri karakterlerin isimlerini seçmişlerdir. Rambo, Boom Boom, Smurf gibi. Bu grup kızlı erkekli bir ekiptir. Bu çocuklar bir örgüt tarafından dağlık bir bölgede insanları öldürmek amacıyla yetiştirilmekte ve eğitime tabi tutulmaktadır. Çocuklar gündüzleri ağır bir askeri eğitim alarak insan öldürmeyi öğrenirken geceleri bir başlarına kaldıkları zamanlarda ise kendi dünyalarına dönerler ve birlikte oyun oynamaya başlarlar ve gençliklerini yaşamaya başlarlar. Günün birinde bir grup çocukları pusuya düşürür, onları ormanlık alana çeker. Çocuklar için işler içinden çıkılmaz bir duruma doğru sürüklenir. Aldıkları askeri eğitimi uygulamak ve peşlerinde olan ekibe karşı amansız bir mücadele vermek zorunda kalırlar. Kasım 2019 tarihinde gösterime girerek izleyiciler ile buluşan film 1 saat 42 dakikalık süreye sahiptir.

20 – Elveda – The Farewell

Elveda - The Farewell izle | Elveda - The Farewell Filmi 2020 Full HD Tek Parça izle
Elveda – The Farewell izle | Elveda – The Farewell Filmi 2020 Full HD Tek Parça izle

Filmin Yönetmeni: Lulu Wang

Filmin Oyuncuları: Awkwafina, Tzi Ma, Yang Li Xiang

Filmin Türü: Dram, Komedi

Elveda – The Farewell Filmi konusu: Filmde Çinli bir ailenin öyküsüne yer verilmektedir. Nai-Nai ailenin büyük annesidir. Yaşı hayli ilerlemiştir ve kansere yakalandığı için hayata veda etmesine çok az bir zaman kalmıştır. Kendisinin bundan haberi yoktur. Nai-Nail ölmeden evvel ailenin bir araya gelmesi ve büyükannenin herkes ile görüşebilmesi için bir düğün organize edilir. Bu düğüne ailenin tüm üyeleri katılır, kimileri farklı ülkelerden gelerek düğüne iştirak eder. Billi genç bir kızdır ve Batıda yaşadığı için batı kültürü ile büyümüştür. Ninesini son bir kez görebilmek için o da düğüne gelir. Büyükanne dışında herkes gerçeği bilmektedir. Herkes Billi’nin duygularını hemen belli eden bir insan olması nedeniyle büyükannenin gerçeği öğreneceğinden korkmaktadır. Billi farklı bir kültürde yetiştiği için Çin kültüründeki kendisine farklı gelen şeyleri sorgulamaktadır. Sorguladığı en önemli şey ise neden büyükannelerinden hastalığının gizlendiği meselesidir. Oldukça duygusal bir film olan Elveda aynı zamanda komedi unsurlarını da barındırmaktadır.

21 – Glass

Glass izle | Glass Fragmanı Glass Film Full hd tek parça izle
Glass izle | Glass Fragmanı Glass Film Full hd tek parça izle

Filmin Yönetmeni: M. Night Shyamalan

Filmin Oyuncuları: James McAvoy, Bruce Willis, Anya Taylor Joy

Filmin Türü: Gerilim, Fantastik

Glass Filmi konusu: James McAvoy ile Anya Taylor Joy’un başrollerinde yer aldığı Parçalanmış filmi ve Bruce Willis ile Samuel L. Jackson’ın başrollerinde yer aldığı Ölümsüz filmlerinin birleştirilmiş hali diyebileceğimiz bir film ile karşı karşıyayız. Oldukça güçlü ve kendine bir şekilde zarar gelmeme yeteneğine sahip olan David Dunn, oldukça tehlikeli olan ve Kevin Wendell Crumb’ın parçalara ayrılmış kişiliklerinden birisi The Beast’in ardına düşer. Bu takip esnasında sahip olduğu narin kemiklerine rağmen şeytani derecede bir zekaya sahip olan Mr. Glass’da sahneye çıkıyor. Mr. Glass’ın sahip olduğu sırlar her ikisi için de büyük önem arz etmekte. Mr. Glass, David Dunn ve Crumb, aynı psikiyatri servisinde yatmaya başlarlar. Bu psikiyatri kliniğinde kendini süper kahraman sanan kişilerin tedavisi konusunda uzman bir psikiyatr gözetiminde tedavi görmeye başlarlar. Ne var ki Mr. Glass ile Crumb’ın aynı ortamda olmaları kaçınılmaz bir şekilde birlikte firar etmelerine sebep olacaktır. Bu çılgın ikiliyi durdurabilecek tek kişi ise yine onlar gibi kilinikte tedavi görmekte olan David Dunn’dan başkası değildir. David Dunn’da klinikten firar ederek bu ikiliyi durdurmak için yola koyulacaktır. Ocak 2019 tarihinde sinema salonlarında izleyiciler ile buluşan film gerilim ve fantastik türde bir yapım olup 2 saat 10 dakikalık bir süreye sahiptir.

22 – The Lighthouse

The Lighthouse izle | The Lighthouse Filmi 2019 Full HD Tek Parça izle
The Lighthouse izle | The Lighthouse Filmi 2019 Full HD Tek Parça izle

Filmin Yönetmeni: Robbert Eggers

Filmin Oyuncuları: Robert Pattinson, Willem Dafoe, Valeriia Karaman

Filmin Türü: Gerilim, Korku

The Lighthouse Filmi konusu: Gerilim ve Korku türünde bir yapım olan filmde Thomas Wake eski bir denizcidir ve ıssız, ıssız olduğu kadar da gizemli New England adasında fener bekçiliği yapmaktadır. Thomas adada çok uzun zamandır yalnız kalmaktadır. İşlerinde ona yardımcı olması için Ephraim adında bir genç onun yanında görevlendirilir. Genç Ephraim’in de adaya gelmesi sonrasında bir süre sonra ikili arasında bir güç savaşı başlar ve büyük bir iktidar mücadelesi baş gösterir. Thomas işini büyük bir sorumluluk duygusu ile yerine getirmektedir, Ephraim üzerinde baskı kurmaya ve kendi gücünü bu tecrübesiz gence hissettirmek ister. İnsanlardan oldukça uzakta, ufak bir adada yalnızca iki kişi yaşamak zorunda olan Thomas ve Ephraim kısa bir süre sonra akıl sağlıklarını yitirmeye ve geçmişlerinden gelen en derin korkuları ile yüzleşmeye başlarlar.

23 – Downton Abbey

Downton Abbey izle | Downton Abbey Filmi 2019 Full HD Tek Parça izle
Downton Abbey izle | Downton Abbey Filmi 2019 Full HD Tek Parça izle

Filmin Yönetmeni: Michael Engler

Filmin Oyuncuları: Michelle Dockery, Hugh Bonneville, Maggie Smith

Filmin Türü: Dram, Tarihi

Downton Abbey Filmi konusu: 2010-2015 yılları arasında yayınlanan aynı isimli dizinin sinema versiyonu olarak çekilen filmde İngiltere’de 1920’li yıllarda soylu bir ailenin üyeleri ve onlara hizmet sunan hizmetkarlar arasındaki olaylar zamana uygun bir dil ile anlatılmaktadır. 1920 li yıllarda yaşanmakta olan dünya savaşı ve sınıfsal çatışmaların etkileri bu evde de hizmetkarlar ile soylu aile üyeleri arasında hissedilmektedir. Filmin dizi versiyonu birçok dalda ödül almış olup dizide yer alan oyuncular bu defa beyazperde önünde yer almakta. 20 milyon dolar gibi bir bütçe ile çekilen film oldukça görkemli bir malikanede yaşayan soylu bir ailenin fertleri ve onlara hizmet sağlayan hizmetkarlar arasındaki ilişkileri konu almakta.

24 – Aslan Kral

Aslan Kral izle | Aslan Kral Filmi 2019 Full HD Tek Parça izle
Aslan Kral izle | Aslan Kral Filmi 2019 Full HD Tek Parça izle

Filmin Yönetmeni: John Favreau

Filmin Oyuncuları: Donald Glover, Beyonce Knowles-Carter, James Earl Jones

Filmin Türü: Animasyon, Macera

Aslan Kral Filmi konusu: Simba küçük bir yavru aslandır. Babası Mufasa ormanın kralıdır ve Simba babasına büyük bir hayranlık beslemektedir. Simba gayet mutlu bir hayat sürdürmekte iken babasının ölümü ile birlikte o mutlu günlerinden eser kalmayacaktır. Amcası Scar, hain bir aslan kişiliğine sahiptir ve Mufasa’nın yerine geçerek ormanın kralı olmak gibi bir hırsa sahiptir. Mufasa’yı öldüren Scar artık tüm gücü eline geçirmiştir ve Simba için hayatını kurtarmak adına sürgün yaşamı başlamıştır. Babasının ölümü ve amcasının sinsi planları nedeniyle sürgüne gitmek zorunda kalan Simba, günü geldiği zaman babasının intikamını almak ve hakkı olan krallığı almak için amcasına gününü göstermeye yemin eder.

25 – Oyuncak Hikayesi 4 – Toy Story 4

Oyuncak Hikayesi 4 - Toy Story 4 2020 Filmi izle, Oyuncak Hikayesi 4 - Toy Story 4 Tek parça izle, Oyuncak Hikayesi 4 - Toy Story 4 Full hd izle, Oyuncak Hikayesi 4 - Toy Story 4 Türkçe Dublaj izle, Oyuncak Hikayesi 4 - Toy Story 4 Türkçe Altyazılı izle
Oyuncak Hikayesi 4 – Toy Story 4 2020 Filmi izle, Oyuncak Hikayesi 4 – Toy Story 4 Tek parça izle, Oyuncak Hikayesi 4 – Toy Story 4 Full hd izle, Oyuncak Hikayesi 4 – Toy Story 4 Türkçe Dublaj izle, Oyuncak Hikayesi 4 – Toy Story 4 Türkçe Altyazılı izle

Oyuncak Hikayesi 4 – Toy Story 4 Filmi Yönetmeni : Josh Cooley

Oyuncak Hikayesi 4 – Toy Story 4 Filmi Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Tom Hanks, Tim Allen, Annie Potts

Oyuncak Hikayesi 4 – Toy Story 4 Filmi Konusu : Oyuncak Hikayesi 4 – Toy Story 4, kaşıktan yapılma bir oyuncak olan Forky’nin yaşadığı maceraları konu alıyor. Bir geri dönüşüm projesi sonucu ortaya çıkan Forky, oyuncak olduğunu kabul etmeye asla yanaşmaz. Her ne kadar tek kullanımlık bir kaşıktan yapılma bir oyuncak olsa da, o bir oyuncak olmadığı konusunda ısrar etmektedir. Kendisini Bonnie’nin odasına da ait hissetmeyen Forky, bu hayattaki amacının ne olduğunu sorgulamaya başlar. Kendisini oyuncaklardan biri olarak görmediği için, doğal olarak Bonnie’nin yanında kalmak zorunda da hissetmeyen Forky, dünyadaki amacını kaşık olarak yerine getirmeye karar verir. Fakat aslında, onun oyuncak olarak üstesinden gelmesi gereken görev bambaşkadır. Efsane haline gelmiş bol ödüllü animasyon üçlemesi Oyuncak Hikayesi’nin devam filminin yönetmen koltuğunda Josh Cooley’i görüyoruz. Filmde Tony Hale Forky’yi, Tom Hanks kovboy Woody’yi, Tim Allen astronot Buzz’ı, Joan Cusack Jessie’yi, Bonnie Hunt Dolly’yi, Annie Potts Bo Peep’i, Don Rickles Bay Patates Kafa’yı, Jeff Garlin Buttercup’ı, Estelle Harris Bayan Patates Kafa’yı, Blake Clark ise köpeği seslendiriyor. Filmin senaryosu ise Stephany Folsom tarafından kaleme alınmış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
IP Man 4 Final izle | IP Man 4 Final Filmi 2020 Full HD Tek Parça izle
İp Man 4

ip Man 4 izle, Doğu ülkelerinin dövüş sanatları felsefesini ve yeteneklerini sinemaya aktaran en iyi filmlerden biri olan ip Man

Kapat
DMCA.com Protection Status